Volkswagen Golf VI 6 MK6 GTI Look Első Lökhárító és Fényes fekete Spoiler , Lipe , Toldat , Hűtőrács szett Évj.: 2008 - 2013

A termék az alábbi modellbe passzol:
Volkswagen Golf
Typ.: MK6
Évjárat: 2008 - 2013
Első lökhárító kiváló minőségű polipropilénből, festési műveletre előkészítve (alapozott)
Mézfésűs első ráccsal, középső-alsó ráccsal, oldalrácsokkal, ködlámpákkal és alsó lökhárító toldatal felszerelt.
A lökhárító nem kompatibilis a PDC-vel felszerelt autókkal
A fényszórómosó rendszerrel (SRA) felszerelt Golf VI modelleknél a mosófolyadék tartályt eredeti GTI mosófolyadék tartályra kell cserélni.
Az eredeti GTI-hez a fényszórómosó fedeleket is ki kell cserélni fényszórómosó burkolatokra
Első lökhárító kiegészítő légterelő toldat
Anyaga: Kiváló minőségű műanyagból készült
Szín: Fényes fekete
A kit NEM passzol: GTD, R20 és GTI modellekhez.
Volkswagen Golf (MK6) GTI Look Első Lökhárító és Hűtőrács.
PDC Hely: NINCS
SRA Hely: VAN
Cikkszám: COFBVWG6GTIFBSPB
 |
40 000 Ft feletti ingyenes kiszállítás
(kivéve nagy terjedelmű csomag: pl. lökhárító, futómű szett, küszöb )
|
 |
Ha nem találod a keresett alkatrész. Keresse kollégáinkat bizalommal.
Kapcsolat
|
 |
Ha most nincs időd befejezni a vásárlást. Add a kedvencek listájához a kívánt terméket a csillag ikonnal és fejezd be később a vásárlást. |
 |
A rendelésed 2-3 munkanap alatt átveheted a kívánt címen. A termékért fizethetsz készpénzben vagy bankkártyával is. |
Van lehetőség beszerelésre is? Igen! Saját szervizünkben helyben vállaljuk az általunk forgalmazott alkatrészek beszerelését.
Tuning lámpákat és lámpabúrákat is árultok? Igen, tuning lámpák és lámpabúrák forgalmazásával is foglalkozunk, valamint sérült búrák javítását is vállaljuk.
Mennyi idő a szállítás? A legtöbb termék gyorsan, rövid határidővel elérhető – célunk, hogy minél hamarabb úton legyen hozzád.
Drágák a termékek? Nem. Minőségi alkatrészeket kínálunk elérhető áron, korrekt ár-érték aránnyal.
Gyári és utángyártott alkatrészek is vannak? Igen, mindkettő elérhető, hogy minden igényre és költségkeretre tudjunk megoldást adni.